Biostymulator Profhilo

 

Profhilo to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, który przeciwdziała wiotczeniu i starzeniu się skóry. Został stworzony na bazie naturalnego kwasu hialuronowego, stanowiącego główny składnik nawilżający i odnawiający nasze komórki. Preparat posiada jego bardzo wysokie stężenie, będąc jednocześnie pozbawionym dodatków chemicznych, które zwykle znajdują się w sieciowym kwasie hialuronowym. Dzięki stabilizacji termicznej produktu, odmładza on i uelastycznia skórę na długo, nie prowadząc do uczuleń, które powodowane są zwykle przez emulgatory i zagęstniki znajdujące się w wielu preparatach.

Profhilo doskonale współpracuje z komórkami skóry, głęboko nawilża i odmładza cerę, modeluje, a także zapobiega dalszym deformacjom.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU

  • Zmarszczki pionowe i poziome
  • Utracony kontur twarzy
  • Zwiotczała skóra
  • Opadające policzki, tzw. chomiki
  • Konieczność odnowy skóry

 

ZALECENIA ZABIEGOWE I POZABIEGOWE

Badania wskazują, że optymalny efekt widoczny jest po 2 zabiegach wykonanych w odstępie miesiąca. Pierwszy zabieg daje rezultat wypełnienia i ujędrnienia. Drugi działa przeciwzmarszczkowo oraz wzmacnia efekty pierwszej iniekcji. Aby wzmocnić działanie preparatu, kosmetolodzy zalecają wykonanie 1-2 zabiegów przypominających rocznie.

W ciągu pierwszej doby po zabiegu należy unikać podrażniania skóry, w tym stosowania makijażu. Na kilka dni po zastosowaniu preparatu zaleca się również, aby nie brać gorących kąpieli, nie korzystać z sauny i zabiegów rozgrzewających czy solarium oraz ograniczyć intensywną aktywność fizyczną. Należy także stosować filtry chroniące przed promieniowaniem słonecznym.

 

EFEKT ZABIEGU

Przywrócenie utraconego konturu twarzy, dzięki uwolnionym cząsteczkom, które działają niczym sprężynki

  • Efekt „antygrawitacyjny” – natychmiastowe odmłodzenie skóry, wysmuklenie rysów twarzy, likwidacja tzw. „chomiczków”
  • Neutralizacja zwiotczenia skóry
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Rewitalizacja skóry
  • Produkcja elastyny i kolagenu

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku.
W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, jednak w niektórych przypadkach, przy bardzo złym stanie skóry, zalecane jest wykonanie dodatkowego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

 

Cena : 750 zł