Princess Rich

 

 

Princess Rich jest preparatem kwasu hialuronowego przeznaczonym do mezoterapii igłowej.

Stosuje się go w celu uzyskania nawilżenia i poprawy jakości skóry.

Princess Rich został nagrodzony Perłą Medycyny Estetycznej za najlepszy preparat do mezoterapii. Jest sprawdzonym i lubianym przez pacjentki preparatem ze względu na swoje właściwości i efekty zabiegu.

Kwas hialuronowy, który zawiera Princess Rich jest naturalną substancją, która wchodzi w skład ludzkiego organizmu. Dzięki temu nie notuje się odczynów uczuleniowych po jego zastosowaniu. Niestety z upływem czasu, ilość kwasu hialuronowego ulega zmniejszeniu, co prowadzi do stopniowego pogarszania się jędrności skóry i pojawiania się kolejnych zmarszczek. Jeśli dodatkowo lubimy się opalać, pijemy dużo kawy, przebywamy w suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach, palimy papierosy, dużo czasu spędzamy przed ekranem komputera to procesy starzenia skóry postępują szybciej. Oprócz zmiany stylu życia co często bywa trudne, możemy sobie pomóc stosując mezoterapię i uzupełniając w ten sposób ubytki kwasu hialuronowego.

Preparat Princess Rich jest dodatkowo wzbogacony w glicerol, który ma właściwości stabilizujące i potęguje nawilżające działanie preparatu i przez to przedłuża efekt działania. Skóra przez długi czas zachowuje napięcie, elastyczność i blask. Dlatego szczególnie jest polecany dla niepoprawnych fanek kąpieli słonecznych.

Nakłucia skóry cieniutką igłą w celu podania preparatu stymulują procesy naprawcze i pobudzają produkcję kolagenu.

Jak przebiega zabieg?

Na umytą skórę nakładana jest maść znieczulająca. Po upływie odpowiedniego czasu maść jest zmywana, skóra zdezynfekowana. Następnie podaje się preparat pojedynczymi wkłuciami przy pomocy cieniutkiej igły.

Po zabiegu mezoterapii pojawia się zaczerwienienie, czasami delikatny obrzęk, które ustępują w ciągu 2 -3 godzin. Mogą też wystąpić drobne krwiaki, które zanikają w ciągu 6-7 dni, a przez ten czas mogą być zatuszowane makijażem. Dobrze jest wykonać serię 3 -4 zabiegów w odstępach 7 -14 dni dla wzmocnienia efektu nawilżenia i odświeżenia skóry.

Zabieg może być zastosowany na dowolną okolicę ciała. Najczęściej mezoterapia Princess Rich stosowana jest na twarz, ale również szyję, dekolt czy dłonie..

 

Przeciwwskazania do zabiegu :

ciąża,

okres karmienia piersią

miejscowe choroby skóry

cukrzyca niewyrównana

choroba nowotworowa

alergie na stosowany preparat

przyjmowanie leków rozrzedzających krew

 

PODSUMOWANIE :

Produkty PRINCESS® wypełniają zmarszczki, modelują twarz, ujędrniają, a co za tym idzie − nadają skórze młodszy i atrakcyjniejszy wygląd.

To połączenie wysokiej jakości składników i zaawansowanej technologii gwarantuje długotrwałość efektów i bezpieczeństwo.

Uzupełnia naturalną utratę kwasu hialuronowego w procesie starzenia się oraz zapewnia długotrwałe nawilżenie.

Z tego powodu niesamowicie poprawia koloryt i elastyczność skóry twarzy i ciała.

 

Cena zabiegu  – 350 zł